Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Nëntori i pazakontë, diell dhe temperatura deri në 25°C, mësoni si do të jetë moti këtë javë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në një parashikim përmbledhës për javën që presim përpara ajo që vlen për tu theksuar është moti i qëndrueshëm edhe pse nuk do të mungojnë vranësirat kalimtare.

Në këtë mënyrë për ditën e nesërme moti parashikohet me kthjellime si dhe alternime vranësirash hera-herës të dendura. Në zonën e veriperëndimit dhe jugperëndimit në momentin e zhvillimit të vranësirave do të ketë reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe shtrëngata lokale.

Për ditën e Martë parashikohet një përmirësim i lehtë i kushteve meteorologjike. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh e vranësirash dhe në orët e para të mëngjesit në zonën e veriperëndimit reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe shtrëngata lokale.

Për ditët e mbtetura të javës moti parashikohet me kthjellime e alternime vranësirash hera-herës deri të dendura por vranësirat do të jenë më të pakta dhe mot kryesisht i kthjellët për ditën e Enjte dhe atë të Premte.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img