Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Nëntë raste të reja me Covid në Vlorë, mes tyre dy punonjës të AKU dhe një juriste

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5576bce26d8928ec797f978e105e1e0d

Ministria e shëndetësisë ka konfrimuar ditën e sotme 9 raste të reja në Vlorë.

Bëhet me dije se mes të infektuarve janë dy punonjës të Autoritetit Kombëtraë të Ushqimit, (AKU) në Vlorë, një juriste, një roje gjykate, një punonjës në fasoneri.

Mësohet se rastet e tjera të reja janë shënuar në lagjen 28 Nëntori dhe Partizani.

Vendi ynë prej disa kohësh ka shfaqur një numër të lartë të infektuarish dhe viktimash. Ditën e sotme 3 persona e humbën betejën me koronavirusin, ndërsa u shënuan edhe 141 raste të reja, shifër kjo më e larta që nga fillimi i pandemisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img