Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Nënshkruhet marrëveshja mes DFC dhe Kosovës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

146de08854d4bf6d6cefb81e5103430b

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img