Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
58 %
0.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
29 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Nënpresidentja e ‘Gjuzit’ nuk i lë vend imagjinatës, publikon foto topless

spot_img

Lajme të ngjashëm

04c0b6b5606a020d3b8a00e2c98d3867

Ish-missi shqiptar Silvana Bushati mori të gjithë vëmendjen e mediave me emërimin si nën/presidente të partisë Konservatore të Kujtim Gjuzit, ak ditë pasi ky i fundit gjujati live në emision për “ballkonet”.

Mirëpo përtej angazhimit politik, Silvana vijon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku ka publikuar foto dhe video të ndryshme, ndërsa sot nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës.

Ajo ka postuar pak minuta më parë një foto tejet provokuese ku shfaqet topless.

Së fundmi ajo është përfolur për martesë pas fotove me fustan nusërie.

fghjkl.png

Më shumë

spot_img