Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
55 %
1.5kmh
75 %
Sht
15 °
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

Nënë Tereza Shenjtore, rinia shqiptare zhvishet në sheshin me emrin e saj, Schiuma party e bikini (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dhe pas mungesës së një ceremoniali zyrtar të festimeve për Shenjtërimin e Nënë Terezës, në sheshin kryesor në kryeqytet, që mban emrin e shenjtes shqiptare, plasi shkuma dhe bikini përgjatë orëve të natës.

Tirana Sport Zone, hapësira e sheshit Nënë Tereza që është dhënë me qira për organizatorët e Tirana Fan Zone, ku sipas investigimi të mëparshëm të neësbomb.al I është besuar bashkëshortit të deputetes socialiste Blerina Gjylameti, për “nder të festimeve”, sollën dje në Sport Zone, jo vetëm beach party, por edhe “schiuma party”.

Ka pasur shumë për të festuar për rininë shqiptare, ku nuk munguan rrobat e banjos, bikinit, shkuma, muzika hard, alkoli e gjithçka tjetër.

Tej çdo lloj pritshmërie, rinia festoi në këtë ditë si çdo ditë normale në Sport Zone, pikërisht në sheshin “Nënë Tereza”, mbërmjen e shpalljes së saj shenjtore.

{mp4}51903{/mp4}
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img