Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Nënë për herë të dytë? Xhensila Myrtezaj ka një lajm të bukur

Shkruar nga Newsbomb
Nënë për herë të dytë? Xhensila Myrtezaj ka

Më herët u aludua se këngëtarja Xhensila Myrtezaj është shtatzënë. E gjithçka nisi vetëm nga një foto të publikuar në Instagram nga Xhensila ku shihej me Ajkën e cila kishte vendosur dorën mbi barkun e mamit.

E ftuar së fundmi në emisionin “Jo vetëm modë”, këngëtarja zbuloi se ajo nuk është në pritje të ëmbël. Megjithatë, tha se ajo dhe Besi kanë në plan të bëjnë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë.

“Këto janë gjëra të bukura që njerëzit duan të të shohin të plotësuar dhe me një fëmijë të dytë. Patjetër që e dua dhe një fëmijë të dytë, as nuk diskutohet. Falë Zotit mëmësia më ka ardhur shumë shpejt, kështu që kam gjithë kohën e duhur për të pasur jo vetëm dhe një fëmijë të dytë, por dhe një fëmijë të tretë. Plani është aq, trinia me dy goca dhe një djalë”, tha këngëtarja.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese