Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Nënë për herë të dytë, Miriam Cani shfaqet në jug me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

0112753572c243a605a771d98f923ece

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj do të bëhen prindër për herë të parë. Dushja e këngëtarëve e dhanë lajmin për publikun një muaj më parë, në një koncert të Albanit.

Pas kësaj Miriami është treguar tepër e rezervuar dhe rrallëherë ka publikuar foto në rrjetet sociale.

Ndërkohë, ditën e sotme këngëtarja ka ‘thyer rregullin’ dhe është shfaqur në një foto në Instagram. Ajo ndodhet me pushime në bregdetin e bukur të Palasës në jug, ndërsa bie në sy barku i rrumbullakosur.

‘Mirmengjes! Më në fund pak pushime për mua”, shkruan këngëtarja krahas fotos.

miriammmm.jpg

 

 

 

Më shumë

spot_img