Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Nënë për herë të dytë? Loredana poston pamjet me barkun e fryrë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Loredana është një ndër personazhet më të komentuar nga mediat rozë dhe shkak për gjithë këtë vëmendje bëhet padyshim jeta e saj private.

U nda nga reperi Mozzik, u bashkua, është shtatzënë apo jo, këto kanë qenë dyshimet e gjithë fansave, dyshime të cilat së fundmi Lori i ka dhënë një dorë për ti përforcuar më tej.

Ajo ka publikuar një video ku shihet barku i saj i fryrë dhe i pyet fansat nëse e ka nga ushqimi apo se është shtatzënë.

Nuk dihet nëse kjo është shaka e këngëtares pas vaktit të ushqimit, por gjithçka pritet të konfirmohet në vazhdim.

2 17
1 30

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img