Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1kmh
100 %
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
Hën
8 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Nënë për herë të dytë, Eliona Pitarka zbulon gjininë e bebes

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja e njohur e humorit, Eliona Pitarka është shtatzënë për herë të dytë.

Lajmin e ka bërë me dije vetë aktorja me anë të një postimi në rrjetet sociale pak javë më parë. Së fundmi çifti ka realizuar edhe “baby gender reveal”, dhe kanë zbuluar gjininë e bebit.

Eliona me bashkëshortin shihen duke çarë një tullumbac të madh, nga ku dalin tullumbace rozë, fuke treguar se do bëhen sërish prindër të një vajze dhe nuk mund të ishin më të lumtur se kaq.

”Zoti na e dyfishoi lumturinë. Motra e vogël e Galës mezi po të presim”, ka shkruar mes të tjerash aktorja krahas fotos me bashkëshortin.

 

Më shumë


spot_img

spot_img