Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Nënë për herë të dytë, Arbana Osmani zbulon nepsin e shtatzënisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

302730fc84eb2a4ec6803317e3142953

Moderatorja Arbana Osmani, rreth një muaj më parë dha lajmin se është në pritje të një fëmije.

Ajo dhe partneri, Eduart Grishaj do të bëhen së shpejti prindër dhe për këtë nuk ngurojnë të flasin herë pas here.

Së fundmi Arbana ka zbuluar nepsin e shtatzënisë.

Përmes një postimi në Instastory moderatorja ka treguar se ka ngrënë një tortë mimosa brenda 24 orësh.

Ajo ka publikuar një foto, ku duket se ka mbetur vetëm një copë nga torta.

“Nga seriali “si të hamë një tortë mimosa brenda 24 orësh”, ka shkruar Arbana krahas fotos.

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img