Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Nënë për herë të dytë, aktorja e njohur tregon barkun e rrumbullakosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

da07d4c84ca9caff76b43441e599c10a

Një lajm i ëmël vjen nga showbizi ndërkombëtar.

Aktorja e famshme nga ‘Ditari i princeshës’, Anne Hathaway është shtatzënë për herë të dytë.

Sot ajo ka pozuar me barkun e rrubullakosur, njëkohësisht ka falenderuar edhe fansat për dhurata që i kanë bërë.

‘Ndjej kaq shumë dashuri këtë javë të ditëlindjes. Dua të falenderoj të gjithë për lulet, librat, çokollatat, kartolinat, kristalet dhe të gjithë të mirat e tjera dhe më e rëndësishmja dua të falenderoj Zotin që i kam flokët kaq mirë. Jam mirënjohëse’, shkruan Anne.

Kujtojmë që Hathaway është bërë nënë për herë të pare në 25 mars të 2016.

Screenshot_19.png

Screenshot_22.png

Screenshot_20.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img