Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Nënë e katër fëmijëve, Kim Kardashian tërbon plazhin në Miami me format që ekspozon

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kim Kardashian ka qenë sot në plazhin e Miamit dhe ka pozuar në bregdet me disa bikini të zeza tejet sensuale.

Edhe pse është nënë e katër fëmijëve, biznesmenia e famshme habit me trupin e saj “bombë”. Duket në “top forme”.

Këto kohë Kim po shfrytëzon motin me diell dhe plazhet me ujë të kristaltë, për të hequr mendjen nga problemet e saj lidhur me procesin e divorcit që është duke zhvilluar me ish-partnerin e saj Kanye West.  

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img