Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nënë e bijë pozojnë zhveshur në Twitter, ja sa fitojnë në javë nga publikimi i imazheve ‘të nxehta’ (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

874fc03a9f82f8eea74f75ba73a45f6b

Një nënë së bashku me vajzën e saj fitojnë 2700 dollarë në javë nga puna që bëjnë. Jessie Jo Richardson, 53 vjeç ka punuar për filma +18 për 13 vite, por të njëjtën gjë dëshiron të bëjë dhe e bija e saj 21-vjeçare.

Ato kanë hapur një llogari të përbashkët në “OnlyFans” dhe fitojnë një shumë të madhe vetëm për disa orë punë në javë. Mamaja është shprehur se partnerët e të dyjave i mbështesin për punën që bëjnë dhe nuk kanë marrë asnjëherë asnjë koment negativ, lidhur me këtë gjë.

Sipas “Daily Mail”, Achante ishte nervoz në fillim, por mamaja e saj i dha besim dhe e mësoi si të zhvishej në mënyrë joshëse.

Achante është shprehur për revistën Closer: Njerëzit mund të mendojnë se është e çuditshme, por ne gjithmonë kemi qenë shumë të afërta. Ajo është mami im, pse duhet të jetë e çuditshme që ajo të më shohë duke u zhveshur? Nëna e dinte që unë bëj foto me shumë pak rroba në trup, kështu që unë mund të fitoja para nga kjo gjë dhe ajo kishte të drejtë. E dua punën që unë bëj.

Jessie Jo Richardson, iu fut këtij profesioni, pasi kishte nevojë që të siguronte jetesën e familjes së saj. Gruaja ishte e detyruar të mbijetonte vetëm me 30 paund dhe me ushqimin që linin fëmijët e saj në pjatë. Kur fotot e saj u pëlqyen aq shumë në Twitter, ajo filloi të punonte dhe të paguhej 340 £ në ditë.

“Unë kam qenë gjithmonë e hapur me fëmijët dhe nuk do ta bëja një punë të tillë nëse ata nuk do ishin dakort”, është shprehur Jessie.

156813104_853967445160721_5676027088947881248_n.jpg

157487832_458725118892832_2352590452257231772_n.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img