Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Nëna vret në mënyrë MAKABRE djalin 8-vjeçar, i hedh benzinë në gojë dhe i vë flakën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

48ccc9575676016284d66cbeac378664

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi, pasi një nënë ka vrarë në mënyrë makabre djalin e saj.

Mediat e huaja kanë shkruar se ajo kishte derdhur benzinë në gojën e djalit të saj 8-vjeçar dhe më pas i vuri flakën.

Djali vdiq në spital në Kursk të Rusisë pasi pësoi djegie të tmerrshme prej 45 për qind të trupit.

Sipas informacioneve, 31-vjeçarja Anastasia Baulina, një arkëtare, ishte e tërbuar që djali i saj Andrey ‘e tradhtoi’ atë duke i thënë njerkut të tij se ajo ishte vizituar nga i dashuri i saj.

Pasi ushtroi dhunë ndaj djalit të saj, ajo e mori atë në oborr dhe e detyroi të fuste në gojë benzinë, pastaj i vuri flakën.

Një raport tha se ajo derdhi benzinën në gojën e djalit të tmerruar përpara se të përdorte një çakmak dhe t’i thoshte: ‘Le të shohim se si do të digjet.’

Motra e tij 12-vjeçare Natasha tha: “Benzina po i derdhej në gojë, ndërsa ai po qante”.

Ndërsa vajza iku e tmerruar, nëna dhe njerku Pavel Baulin, 35 vjeç, një punëtor në fermë, shuan flakët dhe thirrën një ambulancë.

Por djali u plagos rëndë, dhe ai vdiq dy ditë më vonë nga djegiet e mëdha.

Fqinja Nina Chetverikova tha: “Unë e pashë atë në stacionin e autobusit. Ajo u grind me burrin e saj. Duket se ajo ua nxori fëmijëve të saj.”

Baulina përballet me deri në 20 vjet burg nëse dënohet.

Më shumë

spot_img
spot_img