Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Nëna rezulton me Covid-19, largohet komisoneri nga votimi në Vlorë, i kërkohet tampon negativ për t’u rikthyer

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Vlorë, ku një komisoner përfaqësues i LSI është larguar, pasi dyshohet se është me Covid-19.

Bëhet me dije se ka qenë nëna e komisonerit, e cila ka kërkuar që ai të largohet pasi ajo kishte rezultuar pozitive me Covid-19.

Për të parandaluar infektimit e të tjerëve, komisionerit i është kërkuar që të shkojë të bëjë një tampon dhe ta paraqesë.

Burime për media bëjnë me dije se fillimisht komisioneri nuk ka pranuar të largohet, por më pas ka ikur për të bërë tamponin.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img