Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
38 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Nëna e 45 vjeçares që u vra nga bashkëshorti me thikë paralajmëron: Do të marr hak vetë! S’të thirra kurrë dhëndër, por haram..!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kruja u trondit pak ditë më parë nga një ngjarje e rëndë, ku 51 vjeçari Artan Ismalaj vrau bashkëshorten e tij Klarita Ismalaj, 45 vjeçe e më pas tentoi të vrasë veten.

Pak ditë pas krimit, vjen dhe një reagim nga nëna e së ndjerës, e cila përmes një postimi shpreh mllefin dhe zemërimin e akumuluar që nga vdekja e së bijës.

E revoltuar ajo thotë se do të marrë hak vetë dhe se jeton e fortë për dy fëmijët që ajo la pas.

“Në mendjen time jeton një yll që më shtoi jetën time. Çdo ditë, çdo sekondë, mami jeton për ty e bukura e mamit. Pa merak mami, zot me lejon të jetojë për dy engjëjt e tu. Miq dhe shokët e mi a vritet kjo bukuri. Kjo vret me bukuri, vret me mirësi, mami s’do lejojë kurrë të hedhi baltë në pamje prej engjëlli në këtë mrekulli. O ylli mamit, nënë zeza po pret shtetin por pa merak ylli im se mami do ta marri hakun me të drejtën që një nënë ka për bijën e vet. Do të ekzekutoj ty që s’të thirra kurrë dhëndër por djalë haram, haram, haram”, shkruhet në postimin e saj.

Më shumë

spot_img
spot_img