Hapësire reklamuese

Aktualitet

Nëna bën denoncimin: Drejtoresha dhe mësuesja në Tiranë më dhunuan djalin

Shkruar nga Newsbomb
Nëna bën denoncimin: Drejtoresha dhe mësuesja në Tiranë

Pas dhunës barbare në kopësht ndaj 3-vjeçares, duket se qytetarët kanë “mararë zemër” për të shkuar në polici dhe për të bërë denoncime të ngjashme.

Ditën e sotme në Komisariatin e Policisë Nr. 3 në Tiranë është paraqitur shtetasja I. A., 41 vjeçe, banuese në Tiranë, e cila dyshon se në muajin tetor, mësuesja kujdestare dhe drejtoresha e shkollës që frekuenton djali i saj i mitur, kanë ushtruar dhunë ndaj tij.

Në Komisariatin e Policisë Nr. 3 është paraqitur shtetasja I. A., 41 vjeçe, banuese në Tiranë, e cila dyshon se në muajin tetor, mësuesja kujdestare dhe drejtoresha e shkollës që frekuenton djali i saj i mitur, kanë ushtruar dhunë ndaj tij.

Gupi hetimor po kryhen të gjitha veprimet procedurale, për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale”, thuhet në njoftimin e policisë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese