Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

Nëna 27-vjeçare në Vlorë braktis fëmijën, procedohet penalisht nga Policia

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 27-vjeçare është proceduar penalisht, pasi ka braktisur fëmijët e saj të mitur.

Bëhet me dije se është proceduar penalisht shtetësja A.T., 27 vjeçe, banues në Vlorë, pasi është larguar nga banesa dhe ka braktisur fëmijët e saj të mitur.

“Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Vlorë, proceduan penalisht për veprën penale “Braktisja e fëmijëve të mitur”, shtetasen A.T., 27 vjeçe, banues në Vlorë, pasi është larguar nga banesa dhe ka braktisur fëmijët e saj të mitur.Materialet i kaluan Prokurorisë,për veprime të mëtejshme”, thuhet në njoftimin e policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img