Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nëna 24 vjeç kërkoi të merrte dy fëmijët, pak pas largimit të saj 41 vjeçari kreu vrasjet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

997c7facc14b5c57c3c87c423d4484cd

Nga të tjera dëshmi që vijnë nga qyteti i Korçës ku një 41 vjeçar, Naum Toshi, ka vrarë dy fëmijë, 4 dhe 6 vjeç dhe më pas veten, bëhet e ditur se nëna e dy viktimave ka qenë rreth orës 02:00 të mëngjesit të sotëm në banesën ku ndodhi krimi.

Ndonëse jo e konfirmuar, mësohet se Marsela Toshi, 24 vjeç, ka tentuar të marrë me vete dy fëmijët, por nuk ka arritur. Pak pas largimit të nënës, dyshohet se Naumi ka kryer vrasjet.

Dy fëmijët kishin të njëjtën nënë, por jo të njëjtin baba, pasi Marsela kishte qënë më parë e martuar. Ajo kishte braktisur bashkëshortin dhe punonte si kamariere në një lokal nate.

Fëmija 4 vjeç ishte i Naum Toshit, ndërsa 6 vjeçari ishte fëmija i Marselës nga martesa e parë.

Lexo edhe: Horrori në Korçë/ “Ngjituni lart”, gjyshi gjeti dy fëmijët të vdekur në dhomë, fqinjët dëgjuan britmat e 4 dhe 6 vjeçarit

480655_1423985037820203_88797241_n.jpg

580768_1423986091153431_471703886_n.jpg

Screenshot_8_copy_copy.png

*Viktimat Mariglen dhe Vasil

15328218_10208421474676461_1617121808_n_copy.jpg

*Autori Naum Toshi

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img