Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Nën kërcënimin e armëve 26-vjeçarit i vjedhin makinën në mes të ditës (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grabitje me armë ka ndodhur në një rrugë në Brooklyn. Një shoferi i është vjedhur makina në mes të ditës nga një grup personash, ku dy prej tyre ishin të armatosur.

26-vjeçari kishte parkuar dhe ishte afër makinës së tij në momentin kur dy persona iu afruan dhe e pyetën se sa është ora.

Menjëherë ata nxorën thikën dhe pistoletën duke i kërkuar 26-vjeçarit të dorëzonte telefonin dhe sendet personale me vlerë.

Në momentin që ai filloi t’i rezistonte grabitësve, u shfaqën dhe dy persona të tjerë të cilët u futën në makinë dhe u larguan me shpejtësi nga vendi I ngjarjes.

Ky moment është kapur nga kamerat e sigurimit, ku shihej i gjithë momenti i vjedhjes gjithashtu dëshmitarët të cilët nuk bënë asgjë për të parandaluar këtë ngjarje.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img