Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Nën efektin e alkoolit, i moshuari bie nga kati i dytë i pallatit dhe ndërron jetë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku një i moshuar ka rënë nga kati i dytë i pallatit ku jetonte dhe ka ndërruar jetë.

Bëhet me dije se rreth  orës 11:00, në lagjen nr. 17 Durrës, dyshohet se nën efektin e alkoolit, ka rënë nga kati i dytë i pallatit ku banonte, shtetasi M. D., 70 vjeç, i cili ka humbur jetën në spital.

“Rreth orës 11:00, në lagjen nr. 17 Durrës, dyshohet se nën efektin e alkoolit, ka rënë nga kati i dytë i pallatit ku banonte, shtetasi M. D., 70 vjeç, i cili ka humbur jetën në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes” njofton policia.

Më shumë
spot_img
spot_img