Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

“Në zyrë kisha materiale familjare”, Belind Këlliçi: Im vëlla me pasaportë amerikane, do të bëjë nesër kallëzim për vjedhje

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i PD-së Belind Këlliçi tha sërish mbrëmjen e sotme se i është vjedhur zyra dhe i kanë marrë sende personale.

Ai bëri me dije se në zyrë kishtë të dhëna dhe materiale të familjes, ndërsa tha se i vëllai i cili është shtetas amerikan, do të bëjë gjithashtu kallëzim për vjedhje.

Këllici: Demokratët kanë shtëpinë e tyre në selinë e PD. I njoh të dy zonjat. Kam shkuar në zyrën dhe kam gjetur zyrën e bastisur. Më është vjedhur laptob, hardisk dhe USB personale dhe njoftova policinë. Në ato të dhëna që kam patur ka materiale të familjes sime, ku im vëlla që është shtetas amerikan do të depozitojë nesër kallëzim për vjedhje.

Mua nuk më duket normale që ti vjedhësh zyrën Belindit kur nuk je dakort me të dhe të dalësh e të thuash se ata e kanë bërë vetë këtë, kjo është çmenduri. Mënyra sesi zgjidhet një krizë politike është me votë. U ngrit Komisioni i Rithemelimit, u lanë detyrat dhe përgjegjësitë dhe kaq.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img