Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
15 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

Në zi këngëtari i njohur shqiptar, humb njeriun e tij të shtrenjtë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur shqiptar, Trim Jetullahu ka humbur njeriun e tij të shtrenjtë, të atin. 

Ka qenë vetë Trimi, ai i i cili e ka dhënë këtë lajm të trishtë në llogarinë e tij në Instagram.

I ati i këngëtarit ka humbur jetën ditën e djeshme për arsye të cilat nuk janë bërë të ditura.

 “Me pikëllim të thellë njoftoj miq dhe familjarë, se sot me daten 21 Mars 2021, ka ndërru jetë babai im Nazmi Jetullahu. Varrimi bëhet nesër më 22.03.2021 në ora 12:00 (në kohën e drekës) në varrezat e qytetit të Prishtinës (Dragodan)”- shkruan Trimi krah fotos së të atit të ndjerë.

Të shumtë kanë qenë fansat dhe kolegët të cilët i kanë shprehur ngushëllimet e tyre këngëtarit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img