Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Në Vlorë fushata nis 100 ditë para zgjedhjeve, vendosen postera në Lungomare: Voto Edi Ramën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

db60d2051fc8885e93783b57615068cf

Zgjedhjet e ardhshme parlamentare janë në 25 prill 2021, ndërsa fushata e partive politike me ligj duhet të fillojë 1 muaj më herët, pra në 25 mars.

Mirëpo vlonjatët duken paksa të paduruar, teksa për ta fushata ka filluar 100 ditë para zgjedhjeve.

Siç shihet dhe në fotot e siguruara nga Newsbomb.al, ata kanë krijuar disa postera dhe i kanë vënë në rrugët e Lungomares.

Në poster shihet kryeministri dhe shkrimi: Voto Edi Rama. Nuk dihet se cili apo cilët kanë qenë iniciatorët e kësaj mini-fushate në qytetin bregdetar.  

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img