Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Në Vlorë fushata nis 100 ditë para zgjedhjeve, vendosen postera në Lungomare: Voto Edi Ramën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1b06e103d1ec48334a9a2465eb0483b0

Zgjedhjet e ardhshme parlamentare janë në 25 prill 2021, ndërsa fushata e partive politike me ligj duhet të fillojë 1 muaj më herët, pra në 25 mars.

Mirëpo vlonjatët duken paksa të paduruar, teksa për ta fushata ka filluar 100 ditë para zgjedhjeve.

Siç shihet dhe në fotot e siguruara nga Newsbomb.al, ata kanë krijuar disa postera dhe i kanë vënë në rrugët e Lungomares.

Në poster shihet kryeministri dhe shkrimi: Voto Edi Rama. Nuk dihet se cili apo cilët kanë qenë iniciatorët e kësaj mini-fushate në qytetin bregdetar.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img