Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
2.1kmh
75 %
Enj
26 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Ne Vishocice, aty ku kane LEKE dhe thone: Mbollem droge, SALA na la liberta, nga vjen emri Vishocice? Ndiqni Haberet e Fshatit dhe beni suscribe ne kanalin youtube (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

83e09c23ad79c7ab5bfebb1fa6c8dfa6

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img