Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Në valle me lekë, Sali Berisha i nxjerr VIDEON Safet Gjicit: Kukesi digjet Gjici perdridhet!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha publikon një video të kryebashkiakut socialist të Kukësit Safet Gjici, duke kërcyer. Berisha e ironizon Gjici për gjendjen ku ndodhet sot Kukësi, ndërsa kryebashkiakut sipas tij hedh valle.

“Kukesi digjet Gjici perdridhet!”, shkruan Berisha dhe ndan videon e mëposhtme.

Kryebashkiaku i Kukësit shihet duke hhedhur valle në një ambient familjar, duke festuar me shumë gjasa me të afërmit e tij.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img