Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Në Tiranë numërohen 8 kutitë e para, PS dhe PD marrin më shumës e 1000 vota, në garë futen edhe PSD dhe Boiken Abazi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në Tiranë janë numëruar 8 kutitë e para të votimit, të cilat i përkasin zonës së Kombinatit dhe Shkollës së Kuqe.

Në katër kutitë e para në Kombinat, Partia Socialiste ka marrë 812 vota, e ndjekur nga 492 të Partisë Demokratike LSI me 53 vota.

Ndërkohë në 4 kutitë e numëruara te “Shkolla e Kuqe”, PS ka marrë 570 vota, PD 522 vota, LSI 53 vota, PSD 33 vota dhe Boiken Abazi 21 vota.

Rezultatet në Tiranë në 8 kutitë e para:

PS  1382
PD  1014
LSI  111
PSD  33
Boiken Abazi  21


spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img