Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
38 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
E diel, 1 Gusht, 2021

“Në Tiranë funksionon rrjeti i prostitutave elitë për politikanët shqiptarë dhe diplomatët e huaj”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një rrjet prostitutash elitë që janë vetëm për politikanët shqiptarë, biznesmenë dhe diplomatë apo delegacione të huaja që vijnë në Shqipëri, kjo është deklaruar nga gazetari Artan Hoxha në studion e “Opinion”, kur po diskutohej për fotot intime të shkëputura nga një video e ish-ministrit Dritan Prifti.

Hoxha ka thënë se ky rrjet në Tiranë komandohet nga persona me profil të lartë, ndërsa prostitutat e luksit, siç quhen, janë për politikanët shqiptarë dhe biznesmenët.

“Duhet të hetohet rrjeti i prostitutave elitë që janë vetëm për politikanët. Janë prostituta që janë vetëm për rangun e politikës dhe drejtohet nga persona me profil të lartë. Ka patur edhe raste që janë kapur. Kryesisht përdoren për politikanët e rëndësishëm, biznesmenë dhe diplomat të huaj. Janë këngëtare dhe modele të njohura shqiptare. Çmimi është 5000 euro sepse asaj i kërkohet që të ruaj sekretin. Janë vendosur gjoba në këtë mënyrë”, ka thënë Hoxha.

Debati është nxitur nga fotot intime të Priftit të publikuara sot në rrjetet sociale dhe më pas nga mediat.

Lexo edhe: Foto intime të ish- politikanit në shtrat? Duket se politika i hapi petët e lakrorit

Më shumë

spot_img
spot_img