Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

“Ne të dy përjetësisht shpirtra binjakë”, festë e dyfishtë në shtëpinë e Çiljeta Xhilagës  

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në shtëpinë e Çiljeta Xhilagës sot ka fesët të dyfishtë. Këngëtarja feston ditëlindjen e të birit, Fernando, por nga ana tjetër edhe ajo vetë ka 37 vjetorin e lindjes.  

“Ne të dy, përjetësisht shpirtra binjakë. 05.02.1985, 05.02.2013”, ka shkruar Çiljeta krah fotos me të birin.

albsig

Kjo datë është mjaft e veçantë për të sepse Çiljeta dhe i biri i saj festojnë ditëlindjen në po të njëjtën datë. Këngëtarja mbushi plot 37 vite, ndërsa i biri, Fernando mbushi 9 vjeç. Në foton e publikuar në Instagram, nuk kanë munguar komentet dhe urimet e shumta nga të afërmit dhe miqtë e këngëtares.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img