Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Ne të dy përjetësisht shpirtra binjakë”, festë e dyfishtë në shtëpinë e Çiljeta Xhilagës  

Shkruar nga Newsbomb
“Ne të dy përjetësisht shpirtra binjakë”,

Në shtëpinë e Çiljeta Xhilagës sot ka fesët të dyfishtë. Këngëtarja feston ditëlindjen e të birit, Fernando, por nga ana tjetër edhe ajo vetë ka 37 vjetorin e lindjes.  

“Ne të dy, përjetësisht shpirtra binjakë. 05.02.1985, 05.02.2013”, ka shkruar Çiljeta krah fotos me të birin.

Kjo datë është mjaft e veçantë për të sepse Çiljeta dhe i biri i saj festojnë ditëlindjen në po të njëjtën datë. Këngëtarja mbushi plot 37 vite, ndërsa i biri, Fernando mbushi 9 vjeç. Në foton e publikuar në Instagram, nuk kanë munguar komentet dhe urimet e shumta nga të afërmit dhe miqtë e këngëtares.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese