Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Në Symizë, aty ku ka dhe gra që u thonë burrave se kanë qejf pulat e të tjerëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img
spot_img