Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Në super formë, Ledina Çelo iu servir ndjekësve fotot provokuese nga pushimet në Antalia

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ledina Çelo është një ndër personazhet më të pëlqyer dhe  më të komentuar  në medien rozë.43-vjeçarja lakohet shpesh për format e saj trupore, me të cilat tërheq gjithnjë vëmendjen.

Të njëjtën gjë ajo ka bërë edhe së fundmi. Ledina ndodhet me pushime Antalia, ndërsa ka publikuar disa foto dhe video nga vendi i mrekullueshëm.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LEDINA CELO (@ledinacelo)

Ajo shihet me një body të zi  dhe me një “fustan rrjetë”, i cili i nxjerr në pah format e saj të trupit që çdo vajzë do t’i kishte zili.  Në këto  foto nuk mungojnë pëlqimet dhe komentet e shumta të miqve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LEDINA CELO (@ledinacelo)

Më shumë


spot_img

spot_img