Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Në studion e Euronews, dy zonjat sjellin ‘pranverën’ e parakohshme

spot_img

Lajme të ngjashëm

14eb77fc474d94dab98041cbe244e5f1

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ditën e djeshme ishte e ftuar në studion e Ilva Tares, në Euronews Albania.

Nën ndriçimin rrëzëllitës të dritave në studio, vezullonin ndër të tjera dhe veshjet e dy protagonisteve. E gjelbërta, e verdha dhe kafja në veshjet e tyre sollën pranverën e parakohshme mbrëmjen e djeshme në studio.

Çështjet kryesore për të cilat u fol, ishin sfidat e opozitës dhe marrëveshja e fundit mes saj dhe mazhorancës për reformën zgjedhore dhe aksionin opozitar pas kësaj lëvizjeje, e cila sipas saj do të finalizohet me zgjedhje të parakohshme.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img