Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Në spital dhe në një karrocë, çfarë i ka ndodhur Brad Pitt-it?

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur Brad Pitt është fotografuar në një karrocë në spital. Këto pamje po bëjnë xhiron e mediave dhe kanë shqetësuar jo pak fansat e aktorit.

Nga fotot e publikuara Pitt shihet nën shoqërinë e mjekut dhe truprojës së tij.

Nga burime për “Page Six” bëhet e ditur se arsyeja e qëndrimit të Pitt në karrocë është sepse spitali në të cilin ai kishte shkuar ka një rregull specific për të gjithë pacientët të largohen nga spitali në këtë lloJ mënyre të shoqëruar nga një mjek për sigurinë e tyre, në rast se nuk ndihet mirë.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img