Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Në shtrat teksa i puth të pasmet, Dafina Zeqiri publikon videon intime me Dj Geek

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek prej kohësh janë duke shijuar lidhjen e tyre. Gjatë gjithë kohës çifti nuk ngurojnë në rrjetet sociale të publikojnë momentet që kalojnë pranë njëri tjetrit.

Së fundmi Dj Geek ka publikuar në “InstaStory” një video mjaft intime. Ata shihen teksa janë të shtrirë në shtrat dhe Dj Geek puth të pasmet e Dafinës.

Këto ditë të nxehta vere çifti kanë vendosur që të arratisen drejt Turqisë ku po shijojnë edhe suksesin e këngës së fundit të këngëtares “Pa ty”.

Më shumë

spot_img
spot_img