Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Në shtëpinë e Dasarës, derbi me bashkëshortin italian dhe detajet e një ndeshjeje që nuk duhet humbur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Me fitore të thellë Gjermanisë.

(Newsport.al)

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img