Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
0kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Në shtëpinë e Amit dhe Ermalit, zbuloni ligjin e rreptë që s’mund ta shkelë askush

spot_img

Lajme të ngjashëm

a28bede585e0b9b6f3dcf6c5a8534042

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë ndër çiftet më të pëlqyer dhe më të komentuar në mediat rozë.

Dyshja janë prindër të dy fëmijëve, Joelit dhe të voglës Sia, të cilët kemi parë që janë shumë të kulturuar.

Por për të arritur këtë Ami dhe Ermali paskan vendosur një ligj shumë të rreptë, pas një pakti me njëri-tjetrin.

E ftuar në emisionin ‘E diell’, Ami tregoi se ata kanë vendosur që në sy të fëmijëve nuk do të debatojnë asnjëherë dhe kjo nuk diskutohet.

‘Çdo çift ka bashkëbisedimet e veta, ndoshta me pak tension për të bërë në shtëpi, por përpara fëmijëve këtë e kemi ligj. Dhe kur ndonjërin e merr vrulli dhe fillon dhe flet pak me tonalitete ndryshe, ja bëjmë me shenjë njëri-tjetrit që janë fëmijët prezent’, tregoi Ami.

auto_Screenshot_141559569535.jpg

2018-06-28-10_32_37-Photos.jpg

auto_ami-ermal1538999711.jpg

Më shumë

spot_img