Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
34 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

“Në shtator do të jetë gati”, Rama publikon pamjet nga punimet në stadiumin e Kukësit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me një video nga punimet që vijojnë në stadiumin e ri të Kukësit.

Rama teksa poston videon, shkruan se puna vijon me ritme të shpejta dhe se stadiumi do të jetë gati në shtator me të gjitha kushtet.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me punën që po ecën me ritme të shpejta për stadiumin e ri të Kukësit, që në shtator të jetë gati me kushte dinjitoze për ekipin e qytetit, ju uroj një ditë të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë

spot_img
spot_img