Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
29 %
4.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Në Shqipëri ‘po ngrijmë’ nga i ftohti, vajza e Rita Latit gjen vendin më të nxehtë për të ekspozuar të pasmet (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

31dc105cec382db87874268b4c368613

Roza Lati është ndër moderatoret më të dashura dhe me të komentura për mediat rozë.

Kjo për shkak të karakterit dhe të stilit të veçantë që ka.

Së fundmi në vend janë shënuar temperatura të ulta dhe si duket Roza ka gjetur vendin përfekt për tju kthyer verës dhe pozave me bikini.

Moderatorja ka udhëtuar në Dubai ku edhe ka ngritur temperaturat, teksa ka pozuar me bikini të kuq, dhe ekspozon format.

Pak orë më parë ajo ka postuar një foto ku shihet shumë joshëse dhe shkruan “unë e urrej të dërgoj mesazh. Hajde jeto me mua”.

Screenshot_23.pngScreenshot_24.pngScreenshot_25.pngScreenshot_26.pngScreenshot_27.png

Më shumë

spot_img
spot_img