Tirana
clear sky
30.9 ° C
30.9 °
30.9 °
33 %
2.6kmh
3 %
Mër
31 °
Enj
30 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
26 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

“Në shoqëri të mirë”, kështu e nis ditën presidenti Ilir Meta

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta e ka nisur ditën me aktivitet fizik në zonën e Liqenit Artificial në Tiranë. Nën rrezet e diellit të kësaj të marte dhe i rrethuar nga disa rosa, kreu i shtetit thotë se është në shoqëri të mirë.

“Kur e nis ditën në shoqëri të mirë”, shkruan Meta dhe ndan pamjet e mëposhtme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img