Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Në Serbi i frikësohen Joe Biden: Ai është armik i vjetër i yni, do të bëjë gjithçka për të shkatërruar serbët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

97ef3913e74b7de188ddb96d64b4c92e

Radikali serb Vojislav Sheshel përsëriti qëndrimin e tij kundër administratës së presidentit të zgjedhur të SHBA-së Joe Biden.

Në televizionin serb Tv Prva ai tha se me zgjedhjen e Biden do të dalin në sipërfaqe edhe problemet në Amerikë, dhe kjo do të bëjë që SHBA këto probleme t’i shfaqë edhe në marrëdhëniet ndërkombëtare.

Sheshel u shpreh se Biden është armik i vjetër e i vërtetuar i Serbisë, dhe se ai do të bëjë gjithçka për të shkatërruar serbët dhe interesat e tyre.

Edhe më herët Sheshel e ka këshilluar presidentin serb Aleksandër Vuçiç që të mos shkojë në takime në SHBA, pasi sipas tij amerikanët mund të tentojnë që ta helmojnë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img