Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Ne s’kemi kriminelë si Rilindja’, gazetari shpërthen ndaj Bashës: Të 5-tin në listë e ke nonën e krimit, ka vrarë e ka zhdukur njerëz, ka rrëmbyer më shumë se…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

159ac0e2d7de45b3fc2090cf67fc36c3

Gazetari i njohur i kronikës, Artan Hoxha ka shpërthyer keq ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, pas deklaratës për mediat që mbajti ky i fundit pak orë më parë.

Basha tha se listat e PD janë të pastra, jo me kriminelë si listat e Rilindjes. Ndërkohë Artan Hoxha i vë në dukje numrin 5 në Tiranë, i cili është Sali Berisha.

Për gazetarin ai është “bosi i bosëve, nona i krimit, që ka vrarë e ka rrëmbyer, e ka zhdukur njerëz”. Sipas Hoxhës, me këto emra në listë Basha nuk mund t’i mbushë mendjen as demokratëve dhe as socialistëve të zhgënjyer, se do të sjellin ndryshimin.

Shënimi i plotë i Artan Hoxhës

Foli sa foli ky “piktori xhongler” ne dreke, i futi nje dore gallate edhe ky “artisti” pasdite, qe kujton se futbolli luhet me top volejbolli…

“Ne nuk kemi kriminele dhe trafikante ne liste, si ata te Rilindjes”, tha “artisti”.

Po mire o byrazer, ti ke ne listen e Tiranes, ate numrin 5, nonen e krimit, qe ka vrare, ka rrembyer e ka zhdukur njeres, me shume se te gjithe keta kriminelet “amatore” te Rilindjes…

Dhe ai nuk eshte kapo nga keta te rrugeve?!

Ai eshte bash kryekapo, bosi i boseve, qe nuk i del emri as te pergjimet e Ndrangheta-s, as te kasetat me “babale”…

Me Sali Ram Berishen, qe ka zhdukur kufoma nga Remzi Hoxha dhe ka masakruar demostrues me duar ne xhepa, ne mes te bulevardit, do t’ua mbushesh mendjen socialisteve te zhgenjyer nga Rilindja, te votojne per ty???!!!!

Hajde “artist” hajde…

Je bere si drejtor muzeu. Te kane lene nje bust ne inventar dhe ke frike ti pastrosh pluhurin…

Beji nje permendore gjigande te oborri PD-se, dhe lere te argetohet me qytetarin digital…

Se ndryshe te mori me qafe, do te vjedhin çelsat e muzeut dhe do te vendosin edhe ty ne inventar, ne ndonje cep te pluhurosur…

Screenshot_24.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img