Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Në rrugë pa maskë, Policia nuk kursen askënd, gjobitet moderatori i njohur shqiptar (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia vijon ndëshkimin e qytetarëve të cilët shkelin masat e anti Covid.

Duket se as moderator i njohur shqiptar Ardit Roshi nuk i ka shpëtuar gjobës së policisë.

Në fotot e siguruara nga “LSA”, shihet moderatori pa maskë teksa është ndaluar nga dy punonjës policie.

Nuk dihet nëse moderatori është gjobitur apo ka marrë thjesht një paralajmërim nga Policia.

Ditën e fundit janë rritur ndjeshëm numrat e të infektuarve, kështu që edhe Policia ka rritur kontrollet dhe ka ndëshkuar me mijëra qytetarë që nuk zhatojnë masat anti Covid.

ae278d45-c3bf-4d06-bfbc-73e2ead28cf4-1.jpg099869ec-f2a0-4de8-b7d4-eea3cc2ace65-1.jpg41370f31-6204-4d1a-a9bf-db95cbb77cd5-1.jpg10b0e305-d0be-489b-a4c4-e8fb09b058fc.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img