Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
31 °
Sht
36 °
Die
36 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Në rrezik për jetën, “Gaxhai” i nënshtrohet operacionit në zemër

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazment Braka i njohur ndryshe si “Gaxhai” ditën e sotme i është nënshtruar një operacioni në zemër.

Bëhet me dije se Brakaj i është nështruar operacionit në zemë dhe ndodhet në gjendje serioze për jetën.

Braka është një prej personazhëve më të njohur të botës së krimit në vend dhe është dënuar me burgim të përjetshëm. Ai qëndron i mbyllur në qeli pasi akuzohet për një seri vrasjesh në qytetin e Vlorës në kuadër të grupit të strukturuar kriminal.

Pavarësisht se është i dënuar me burg përjetë, ai ka tentuar tre herë të arratiset, për herë të fundit e vitit 2005, ku tentoi të largohej nga burgu 302 përmes një tuneli.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img