Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
31 °
Sht
36 °
Die
36 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Në Romë apo në shtëpi? Publikohen formacionet zyrtare të supersfidës Angli – Itali, Southgate ndërron skemën për të thyer murin “axurr”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në orën 21:00 do të luhet në stadiumin “Ëembley” të Londrës finalja e Kampionatit Europian mes Anglisë dhe Italisë.

Trajnerët Southgate dhe Mancini kanë publikuar formacionet titullare, ku bie në sy se anglezët aknë ndërruar skemën, pasi nga 4-2-3-1, ka kaluar në 3-5-2.

Ndërkohë Mancini u ka besuar të njëjtëve titullarë që hodhi në fushë ndaj spanjës, me Chiesan, Insignen dhe Immobilen që mbajnë peshën e sulmit.

45

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img