Hapësire reklamuese

Aktualitet

Në pritje të vendimit të BE-së, Majlinda BREGU u bën apel 28 vendeve dhe politikës shqiptare: Nuk duhet të na lënë në dëshpërim, kriza politike sjell vetëm dëme

Shkruar nga Newsbomb
‘’Nuk flas për asnjë ekonomi të rajonit në veçanti. Kriza politike, sherrnaja e vazhdueshme, përveçse i bën dëm vendit nuk sjell asgjë të mirë’’, përfundoi Sekretarja e Përgjithshme e Bashkëpunimit Rajonal Majlinda Bregu.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese