Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Në pritje të ëmbël, Xhensila nuk i ndahet palestrës, tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb

Xhensila Myrtezaj ndodhet në pritje të ëmbël, por gjithsesi kjo nuk e pengon për të ndjekur aktivitetet e saj të përditshme.

Si një fanse e rregullt e palestrës, këngëtarja as këto nuk u ndahet ushtrimeve për mirëmbajtjen e trupit.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit një video në Instastory ku tregon se vazhdon të ushtrohet për të mbajtur trupin në formë pavarësisht shtatzënisë, duke zbuluar dhe barkun e rrumbullakosur.

Foto e marrë nga: © Credits instagram.com/xhensilamyrtezaj

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese