Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.1kmh
40 %
Mër
7 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Në pritje të ëmbël, Gigi Hadid poston fotot e nxehta ‘siç e ka bërë nënë’

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7472e4055f45d49c7fdc3bc538a2b4a0

Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik janë ndër çiftet më të komentuar.

Gigi Hadid 25 vjeç dhe Zayn Malik 27 vjeç kanë konfirmuar disa muaj më parë se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Modelja u mundua që shtatzaninë e saj ta mbajë larg vëmendjes së medias, por si duket këtë herë  e ka bërë zemrën ‘gurë’ dhe ka ndarë me ndjekësit disa foto me barkun e rrumbullakosur.

Gigi në një foto shihet e veshur me të bardha ndërsa barku I saj është I lënë jashtë, teksa krahas fotos shkruan ‘po rritet një engjull’.

Ndërsa në fotot e tjera bukuroshja shihet e veshur me një tyl të bardhë transparet që i tregojnë më së miri format trupore por edhe barkun e rrumbullakosur.

Duket se modelja është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël dhe shumë shpejt do të marrë në krahë vajzën e saj.

Screenshot_15.pngScreenshot_11.pngScreenshot_10.pngScreenshot_9.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img