Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Në prag të Vitit të Ri, Stine braktis nënën e vajzës ( FOTO)

Shkruar nga Newsbomb

Ndërkohë që të gjithë presim në rrjetet sociale urimet për festën e Vitit të Ri, këngëtari Stine i ka shokuar të gjithë me statusin e publikuar së fundmi. 

Ai ka bërë të ditur se lidhja e tij me partneren Graciela pashaj ka përfunduar dhe se  nuk fuksiononin me njëri-tjetrin. Çifti së bashku kanë një vajzë 2 vjeçare, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Estia.

“Edhe pse fundvit, gjej lartësinë shpirtërore për të falenderuar çdo moment të bukur dhe të vështirë të kaluar sëbashku! Kam bindjen e plotë se do funksionojmë më mirë pa njëri-tjetrin! E kemi patur fatin dhe mundësinë me mijëra herë për të kaluar barrierat e jetës, por ndonjëherë gjërat nuk shkojnë ashtu siç ne i mendojmë! Keshtu që nuk mbetet tjetër, veçse të të uroj çdo të mirë të mundshme tani e tutje!”, shkruan Stine.

hfrne.pngsti.jpg

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese